[ MENU DODATKOWE ]


Relacje z wydarzeń

14.12.2017

Miło nam poinformować, że decyzją JM Rektora po raz kolejny już zostali wyróżnieni najlepsi studenci na poszczególnym roku i kierunku studiów według kryterium wyników w nauce.
Uroczystość wręczenia stosownych listów gratulacyjnych i jednorazowego stypendium odbyła się w dniu 13 grudnia 2017 r. Nagrodzonych zostało 197 studentów z wszystkich Wydziałów, 92 osoby zostały wyróżnione dodatkowo nagrodą pieniężną.

 

 

  

WYRÓŻNIENI STUDENCI WYDZIAŁU AGROBIOINŻYNIERII

 

AGROBIZNES: Alicja Ważna, Aneta Kramarewicz, Katarzyna Blicharska, Karolina Zarzeczna, Agnieszka Kasiczak, Konrad Piróg

BIOINŻYNIERIA: Katarzyna Terlecka, Joanna Piskorska, Weronika Tokajuk, Michał Możejko

EKONOMIA: Katarzyna Gasek, Emilia Mikuć

GOSPODARKA PRZESTRZENNA: Damian Zalewski, Julia Wójcik, Barbara Błaszczuk, Joanna Zygarlicka, Dorota Turowska, Ilona Woźniak, Justyna Piwowarek

INŻYNIERIA ŚRODOWISKA: Katarzyna Kotur, Monika Sykut, Monika Bogusz, Anna Wiąckiewicz, Sebastian Kuśmierz, Jagoda Ochalska, Agnieszka Sobora

LEŚNICTWO: Anna Zarębska, Mateusz Jarmuł, Weronika Kursa, Henryk Dobrzyński, Jakub Orłowski, Kinga Kufel

ROLNICTWO: Natalia Grzesińska, Łukasz Kozian, Emilia Dziewic, Gabriel Jankowicz, Kamil Bryła, Tomasz Szuryga, Marek Buchoski, Sylwia Dębiec, Anna Mróz

TOWAROZNAWSTWO: Sylwia Piech, Malwina Piluś, Małgorzta Caruk, Monika Okrasa

TURYSTYKA I REKREACJA: Klaudia Kikłowicz, Beata Kwaśniewska,Klaudia Nowosad, Anna Lipska, Katarzyna Bednarz, Justyna Piwowarska

 

 

  

WYRÓŻNIENI STUDENCI WYDZIAŁU MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ

 

WETERYNARIA: Milena Król, Sylwia Golenia, Kinga Stępień, Karolina Cholewa, Joanna Michalska, Katarzyna Pawłowska

 

 

   

WYRÓŻNIENI STUDENCI WYDZIAŁU BIOLOGII, NAUK O ZWIERZĘTACH I BIOGOSPODARKI

 

BEHAWIORYSTYKA ZWIERZĄT: Monika Augustyn, Anna Jakubic, Paulina Juszczak, Anna Gorzkowska, Joanna Warzecha, Arleta Wojtysia, Aleksandra Pawlicka, Wiktoria Janicka, Kamila Janicka, Daria Jaskólska, Dominika Kowalczyk, Monika Przybysz, Katarzyna Dziki-Michalska, Dagmara Han, Marta Jurczyk, Joanna Kapustka, Katarzyna Kępka, Kinga Kluz, Katarzyna Kubica, Aleksandra Maciejko, Ida Piotrowska, Katarzyna Wilusz

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY: Aleksandra Tworz, Marta Szast, Karolina Misztal, Katarzyna Piecek, Agata Jaśkowiec, Emil Korecki, Katarzyna Dąbrowska, Michał Sak, Paweł Karnat

BEZPIECZEŃSTWO ŻYWNOŚCI: Agata Satowska, Olha Hetsun, Sylwia Jańczuk, Aneta Śmiech,

BEZPIECZEŃSTW I CERTYFIKACJA ŻYWNOŚCI: Alicja Dziduch,

BIOLOGIA: Martyna Chęć, Justyna Bochra, Tomasz Wodyk, Adrianna Rafalska, Aleksandra Szabelak, Ewa Dudek

DORADZTWO W OBSZARACH WIEJSKICH: Justyna Pawłowska

HIPOLOGIA I JEŹDZIECTWO: Angelika Tobias, Katarzyna Bańka, Sylwia Kuśmierz, Martyna Wręczycka, Adrianna Paszkowska, Monika Zastrzeżyńska

OCHRONA ŚRODOWISKA: Marcin Hanc, Michał Ziętek, Sylwia Adamczyk, Ewa Ciebień, Anna Komar, Paweł Sokalski

ZOOTECHNIKA : Barbara Kosma, Sylwester Walczak, Zuzanna Całyniuk, Anna Kabacińska, Agnieszka Tomczyk

 

 

 

 

 

WYRÓŻNIENI STUDENCI WYDZIAŁU OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU

 

ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU: Ilona Malesa, Michalina Zawadzak, Katarzyna Iśtok, Aleksandra Czajka, Jagoda Oleszczuk, Anna Pękala

HORTITERAPIA: Anna Kot

OCHRONA ROŚLIN I KONTROLA FITOSANITARNA: Łukasz Kaca, Aleksandra Pańczyk

OGRODNICTWO: Grzegorz Jastrzębski, Justyna Wywiórka, Wojciech Sokołowski, Alina Kozera, Maciej Cybulak, Marlena Misztal, Justyna Babiracka, Patrycja Olender

ZIELARSTWO I TERAPIE ROŚLINNE: Hanna Morkowska, Michalina Bórkowska, Agnieszka Walasek, Bartłomiej Byczkiewicz, Justyna Bekier, Małgorzata Kuśmierz, Małgorzata Czopik, Małgorzata Ewert-Manikowska

 

 

  

WYRÓŻNIENI STUDENCI WYDZIAŁU INŻYNIERII PRODUKCJI

 

CHŁODNICTWO, KLIMATYZACJA I TECHNOLOGIE ZINTEGROWANE: Krzysztof Sidor

GEODEZJA I KARTOGRAFIA: Patrycja Gil, Kamil Żych, Maciej Iwaniak

INŻYNIERIA BEZPIECZEŃSTWA: Oliwia Małyska, Emilia Dejek, Magdalena Tyburczy, Anita Wajstuch

INŻYNIERIA CHEMICZNA I PROCESOWA: Justyna Wałach, Aleksandra Suska, Maja Białek, Karolina Litwiniec

INŻYNIERIA PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO: Beata Filipek, Kamil Gargol, Małgorzata Grzywacka, Sybilla Kłapsia, Paulina Wiśniewska

TECHNIKA ROLNICZA I LEŚNA: Krzysztof Stefaniak, Kacper Wójcik, Łukasz Bassara

TRANSPORT I LOGISTYKA: Katarzyna Biernat, Damian Wójcik, Tomasz Lipiński

TRANSPORT: Wojciech Paduch, Wioletta Szwałek, Martyna Machowska

ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI: Emilia Osmólska, Krystyna Bubczyk, Olga Jurek, Justyna Majówka, Kamil Gałęcki, Kinga Nowak, Ewelina Olszak

 

 

 

WYRÓŻNIENI STUDENCI WYDZIAŁU NAUK O ŻYWNOŚCI I BIOTECHNOLOGII

 

BIOTECHNOLOGIA: Natalia Mirosław, Ilona Drąg, Katarzyna Bolek, Patrycja Ogorzałek

DIETETYKA: Jagoda Kruk, Marzena Szynal, Justyna Ufnal, Weronika Bronikowska, Joanna Toporowska, Aldona Jolanta Marzec, Renata Pawelec, Ada Krawęcka, Katarzyna Edyta Kosior

GASTRONOMIA I SZTUKA KULINARNA: Magda Jędruszczak, Magdalena Mroczkowska, Dorota Sylwia Siawluk, Magdalena Katarzyna Paterek

TECHNOLOGIA ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIE CZŁOWIEKA: Kinga Nowak, Piotr Jan Jankowski, Dominika Stasiuk, Paulina Martyna Ambrozik

ŻYWIENIE CZŁOWIEKA I DIETETYKA: Małgorzata Beata Sikora

 

 

                                                                                                                            foto. Maciej Niedziółka


« wstecz